رویدادها

درباره اشنایدر (Schneider)

از شرکت‌های بزرگی مثل T-Mobile و سامسونگ گرفته تا شرکت‌های کوچک‌تری مثل ویرپول و AEG و حتی برندهای لوکسی مثل مجموعه هتل‌های هیلتون، همه از یک پشتیبان قدرتمند در کارهای الکترونیکی خود بهره می‌برند. پشتیبانی که خیالشان را بابت زیرساخت راحت کرده و بهترین خدمات و راه‌حل را در اختیار آنها می‌گذارد. این پشتیبان قدرتمند که بیش از یک قرن تجربه دارد شرکتی نیست جز Schneider Electric که غول عرضه زیرساخت الکترونیکی دنیا شناخته می‌شود.

Schneider Electric پرچم دار نوآوری دیجیتال مدیریت انرژی و اتوماسیون در خانه ها، ساختمان ها، مراکز داده، زیرساخت ها و صنایع است. شرکت اشنایدر با حضور بین المللی در بیش از ۱۰۰ کشور٬ رهبری بلامنازع در عرصه مدیریت انرژی، ولتاژ متوسط٬ ولتاژ پایین، ایمن سازی و اتوماسیون است.

این شرکت راهکارهایی یکپارچه با بهره وری بالا متشکل از انرژی، اتوماسیون و نرم افزار ارایه می دهد. که در اکوسیستم جهانی با بزرگترین شرکت های همکار و انجمن توسعه دهندگان برای ارایه بهترین خدمات در زمان مناسب و افزایش بهره وری در پروژه های عملیاتی همکاری می کند و تعهد این شرکت به نوآوری٬ تنوع و پایداری نشان دهنده آن است که زندگی در هر کجا٬ برای همه کس و در هر زمانی جریان دارد.

بیش از ۱۸۰ سال قدمت و نوآوری
در آغاز قرن نوزدهم ، برادران اشنایدر با سرمایه گذاری در شرکت ریخته گری Creusot، تبدیل به بازیکنان اصلی صنعت ماشین و فولاد شدند و به زودی شرکت Schneider & Cie وارد بازار نوظهور انرژی برق شد. سپس در اوایل قرن بیستم بعد از دو جنگ جهانی شرکت اشنایدر به عنوان کسب و کاری چندمنظوره معرفی می شود که به سرعت در بازارهای جدید از جمله ساخت و ساز و برق حضور پیدا می کند.

اشنایدر
در اواخر قرن بیستم گروه اشنایدر با تمرکز بر صنعت برق٬ مدیریت انرژی و فنآوری های نوآورانه به دستاوردهای استراتژیک زیادی دست پیدا کرد. امروزه و در قرن بیست و یکم اشنایدر با مجموعه ای منحصر به فرد از فناوری های مرتبط: محصولات مرتبط٬ کنترل و نرم افزارهای پایانی٬ تجزیه و تحلیل و خدمات٬ به عنوان یک برند تخصصی و حرفه ای در زمینه مدیریت انرژی و اتوماسیون در دنیا شناخته می شود.

تاریخچه شرکت اشنایدر در یک نگاه :
در طول تاریخ، مجموعه اشنایدر از موانع تکنولوژیک زیادی عبور کرده است. همچنین برای رسیدن به هدف تصمیمات استراتژیک زیادی گرفته شده است. تجربیاتی که در زمینه کسب و کار به دست آمده نقش مهمی در شکل گیری جایگاه منحصر به فرد و رتبه تکنولوژیک این شرکت دارد.

۱۸۳۶ برادران اشنایدر به معادنی دست پیدا کرده و شروع به ریخته گری در Creusot فرانسه می کنند. دو سال بعد آنها شرکت Schneider & Cie را ایجاد می کنند .
۱۹۱۹: این شرکت از طریق اتحادیه صنعتی و مالی اروپا (EIFU) به آلمان و اروپای شرقی گسترش می یابد.
۱۹۴۹: بعد از جنگ جهانی دوم یک بازسازی گسترده در شرکت به رهبری چارلز اشنایدر انجام شد.
۱۹۷۵: گروه اشنایدر دارای سهمی در Merlin Gerin می شود که یکی از رهبران تجهیزات توزیع برق است.
۱۹۸۱-۱۹۹۷: این شرکت از صنعت استیل و کشتی سازی خارج شد و راهکارهای استراتژیک خود را روی صنعت برق متمرکز کرد.
۲۰۰۰-۲۰۰۹ :دوره رشد سازمانی و افزایش مالکیت در بخش های جدیدی از بازار: UPS٬ کنترل حرکت ٬ اتوماسیون ساختمان و امنیت
۲۰۱۰- امروز : اشنایدر الکتریک جایگاه خود را در نرم افزار و برنامه های کاربردی هوشمند و راهکارهای برق اضطراری تقویت خواهد کرد.
اشنایدراشنایدر
برخی از جوایز و افتخارات
Fortune : از اشنایدر الکتریک به عنوان یکی از شرکت های تحسین برانگیز جهان در سال ۲۰۱۸ نام برد
Ethisphere: نام شرکت اشنایدر در میان 100 شرکت برتر این مجله قرار گرفت.
Bloomberg: برای دومین سال پیاپی، در لیست شرکت های منتخب این نشریه قرار گرفت.
Forst & sallivan: جایزه خلاقانه ترین محصول در حوزه بهینه سازی انرژی جهانی
IF Design Award 2017: دریافت جوایز بابت Easergy T300 و Resi9 DB60 در دسته بندی صنعت و تکنولوژی
و صدها جایزه معتبر دیگر که در صفحه جوایز این شرکت قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.